Ceļojumi uz Ēģipti

Ceļojumi uz Ēģipti

Šobrīd gatavojam 2019./2020. g. sezonas piedāvājumus.
Piereģistrējies un saņem karstākos piedāvājumus uz Ēģipti pirmais.

 

Ceļojumi uz Ēģipti: atpūties, iepazīsti un izklaidējies.

Ceļojumi uz Ēģipti, tūristus no visas pasaules vilina ar iespēju izpētīt bagāto un krāsaino vēsturi, aplūkot piramīdas un sajust eksotisko kultūru. Brīvdienas Hurgadā parasti izvēlas tūristi, kuri vēlas uz brīdi aizbēgt no Latvijai raksturīgajiem laikapstākļiem. “Kidy Tour” sāka veikt lidojumus uz Hurgadu 2017. gada novembrī, lai tiktu piedāvātas lielākas ceļojumu iespējas ģimenēm. Hurgada ir lielākais Ēģiptes kūrorts, kas aptver autentisko un seno kultūru. Brīvdienas Hurgadā var būt ļoti daudzpusīgas. Šeit piemērotākos pasākumus sev atradīs tie, kuri meklē jautrību, kā arī enerģiski tūristi, kas vēlas dejot līdz rītam un tie tūristi, kas vēlas iepazīt senās pilsētas un austrumu virtuvi, reliģiju un amatniecību. Šīs izklaides atrodamas dažādās pilsētas daļās, tāpēc trokšņainās diskotēkas, netraucēs tiem, kuri vēlas mierīgu atpūtu vai ceļo ar saviem bērniem. Brīvdienas Hurgadā var būt mierīgas.

Pateicoties labai cenas un kvalitātes attiecībai, lielajam izklaižu iespēju skaitam un siltajai Sarkanajai jūrai, Ēģipte ir ļoti populāra atvaļinājuma valsts arī starp ceļotājiem ar maziem bērniem. Turklāt vietējā viesnīcu infrastruktūra ir piemērota mazākajiem ceļotājiem. Atpūsties Hurgadā var visa gada garumā, jo klimats tam ir piemērots, tomēr mūsu valsts iedzīvotāji labprātāk izvēlas šo virzienu ziemas sezonā, lai augstā gaisa temperatūra nenogurdina.

Aktīvā atpūta.

Ēģiptē kārtīgi atpūtīsies un izbaudīs brīvdienas tie, kas vēlas pagulēt pludmalē, peldēties siltā jūrā un nogaršot eksotiskus ēdienus, kā arī tie, kas vēlas izbaudīt aktīvu izklaidi. Ļoti populāra ir niršana Sarkanajā jūrā, kuras zemūdens pasaule ir patiešām bagāta.
Nepalaidiet garām iespēju sajust vietējo dzīves ritumu. Apmeklējiet tradicionālās kafejnīcas un nobaudiet kafiju. Uzsmēķējiet aromātisku ūdenspīpi vai izbaudiet atsvaidzinošu, svaigi spiestu cukurniedru sulu. Dodieties pastaigā pa Marina bulvāri vai izmēģiniet burāšanu, kaitsērfingu.

Izmaksas, ar ko jārēķinās ceļošanā uz Ēģipti ir atkarīgas no izvēlētās viesnīcas un tās aizņemtības. Hurgadā – “Kidy Tour” piedāvā izvēlēties vienu no 45 viesnīcām, tāpēc ikviens varēs izvēlēties apmešanās vietu atbilstoši savām vajadzībām, interesēm un iespējām. Kūrortā jūs atradīsiet  kafejnīcas, restorānus, suvenīru veikalus, diskotēkas, ekskursijas uz Gīzas piramīdām, Kairu, klosteriem un Aleksandriju.

Ceļojums uz Hurgadu palīdzēs atpūsties, izrauties no rutīnas, iepazīt neticami bagāto un krāsaino zemūdens pasauli un ieelpot  austrumu kultūru. Ja vēl neesat apmeklējis Ēģipti, pēdējais brīdis to izdarīt. Iepazīstieties ar piedāvājumiem un izvēlieties labāko sev un savai ģimenei!

Notiek ceļojumu piedāvājumu meklēšana...

Lūdzam uzgaidīt, kamēr tiek meklēti labākie ceļojumu piedāvājumi, tas var ieilgt līdz 15 sekundēm.