Ceļojumi uz Turciju

Ceļojumu meklēšana

Izvēlieties vēlamo datumu un veiciet meklēšanu

Meklēt

Ceļojums uz Turciju – ir latviešu iecienītākais brīvdienu galamērķis.

Skaisti skati, smiltis, viesnīca pie jūras un gardi ēdieni – latviešiem būtiski labas atpūtas elementi. Tieši tāpēc ceļojumi uz Turciju ir bijuši vieni no populārākajiem latviešu lēmumiem, izvēloties brīvdienu galamērķi daudzus gadus. Savas brīvdienas Antālijā un citos Turcijas kūrortos pavada vairāk nekā trešdaļa mūsu valsts atpūtnieku. Daži no viņiem atgriežas iemīļotajā valstī vairākkārt.

Turcija piedāvā ļoti labu cenas un kvalitātes attiecību, tāpēc lēts ceļojums uz Turciju vairs nav pārsteigums. Par pieņemamu cenu varat iegādāties arī “viss iekļauts” ceļojuma paketi, kas ļauj aizmirst, ka jums ir naudas maks. Mūsu piedāvātie ceļojumi uz Turciju ir ne tikai pievilcīgi, bet arī augstas kvalitātes un komforta. Pēdējais brīdis pārliecināties par to pašiem.

Atpūta ar ģimeni.

Bieži vien Turcija vilina tieši ģimenes, tāpēc ir svarīgi izvēlēties piemērotu apmešanās vietu visiem ģimenes locekļiem no bērniem līdz vecvecākiem. Lielākā daļa viesnīcu ir gatavi uzņemt pat vismazākos tūristus – ir bērnu baseini, spēļu zāles, animātori un īpašas ēdienkartes. Šīs viesnīcas bieži vien atrodas netālu no pludmales. Ceļojumu organizētājs Kidy Tour piedāvā saviem klientiem tikai pārbaudītas, uzticamas viesnīcas, kuras ceļotāji vēlāk droši iesaka saviem pazīstamajiem. Tomēr tiem, kas audzina bērnus skolas vecumā un vēlas ceļot brīvlaikā, ieteicams atvaļinājumu plānot laicīgi, jo lidmašīnas ātri aizpildās šajos datumos.

Turcijā – vieni no populārākajiem ceļojumiem ir tieši uz Antāliju, tāpat latvieši  ir iecienījuši arī Alāniju. Atpūtas ceļojumi uz Turciju “viss iekļauts” režīmā palīdz atpūsties un pilnībā aizmirst par darbu, ikdienas rūpēm un spriedzi. Visizplatītākais atvaļinājuma periods ir 7 naktis, bet jūs variet izvēlēties atpūtu arī uz divām nedēļām.

Lielākā daļa atpūtnieku plāno atvaļinājumu jau iepriekš, bet atpūtas sezona Turcijā ilgst gandrīz astoņus mēnešus. Tātad, pat ja vēl neesat plānojis atpūtu, pēdējais brīdis izmantot vilinošos piedāvājumus ceļojumiem uz Turciju un drīzumā baudīt silto jūru, sauli, gardos ēdienus vai aizraujošās ekskursijas. Ceļojuma uz Turciju izmaksas ir atkarīgas no jūsu vēlamās viesnīcas. Ja ceļojat ar bērniem, cena ir atkarīga arī no viņu vecuma (ir arī piedāvājumi, kur apmešanās viesnīcā līdz 15 gadiem ir bez maksas.)

Notiek ceļojumu piedāvājumu meklēšana...

Lūdzam uzgaidīt, kamēr tiek meklēti labākie ceļojumu piedāvājumi, tas var ieilgt līdz 15 sekundēm.