Viesnīcas ģimenēm

«Eftalia  Ocean» (5*, AI), Аlānija

Šī pieczvaigžņu viesnīca atrodas Alānijas reģionā.

Viesnīcu ķēdei “Eftalia” pieder lielākā pludmales izklaides zona – «Eftalia Island», kuras garums ir 950 metri. Te ir peldbaseini ar ūdens slidkalniņiem, restorāni, bāri, SPA centrs, diskotēka, neliels bērnu klubs.

Jūs varat atpūsties vienā no piecām viesnīcām – tās visas izmanto pludmales izklaides zonu «Eftalia Island»!

«Sentido Turan Prince» (5*, AI), Side

Šī ir pieczvaigžņu viesnīca Side reģionā.

Labiekārtota teritorija, smilšainā pludmale, ūdens izklaides un daudzveidīgas aktivitātes jebkura vecuma atpūtniekiem. Jūs varēsiet dzīvot galvenajā ēkā vai mājīgās villās pāri ielai.

Bērniem: 3 ūdens slidkalniņi un 2 slidkalniņi pašiem jaunākajiem atpūtniekiem, baseina dziļums 30 cm, mini klubs (4-11 g.v.), diskotēka, rotaļu laukums.

«Sentido Numa Bay» (5*, UAI), Alānija

Atvērta 2017. gada jūnijā, pieczvaigžņu viesnīca Alānijas kūrortā.

Mājīga, neliela teritorija, mūsdienīgs, gaišs interjers. Viesnīca ir aprīkota ar vismodernākajām tehnoloģijām – “Superior” numuros viss tiek kontrolēts, izmantojot planšetdatoru! Ir uzkodu un desertu zona, kas darbojas visu diennakti, un bērni vienmēr būs paēduši. Neliels līcis un lēzens jūras krasts – izvēloties viesnīcas ģimenēm, kas varētu būt ērtāks atvaļinājumā ar bērniem?

Bērniem: 3 ūdens slidkalnini, mini klubs (4-12 g.v.), rotaļu laukums.

«Letoonia Golf Resort» (5*, UAI), Beleka

Viena no populārākajām pieczvaigžņu viesnīcām Belekā, kuru īpaši augstu vērtē “Kidy Tour” klienti.

Izmitināšana galvenajā ēkā vai mājīgajās villās. Visiem ģimenes numuriem ir divas istabas. Viesnīcai ir labi saplānota, uzkopa un apzaļumota teritorija, skatu uz pludmali priecē palmas, var atpūsties pie baseiniem, saistoša izklaides programma un bezmaksas Vidusjūras à la carte restorāna apmeklējums pusdienlaikā. Ne velti viesnīcas motto ir “Letoonia vienu reizi – Letoonia vienmēr!” (angļu val. Once Letoonia, Always Letoonia)

Bērniem: 2 ūdens slidkalniņi, baseins, mini klubs, diskotēka, rotaļu laukums.

«Rixos Premium Tekirova» (5*, UAI), Kemera

Pieczvaigžņu viesnīca Kemeras reģionā, Tekirovā.

Plaša, sakopta teritorija, izklaide visu vecumu atpūtniekiem. Nakšņošana galvenajā ēkā vai mājīgajās villās.

Bērniem: atsevišķa reģistrēšanās mini klubā, numurā peldmēteļi un čības, 10 bērnu ūdens slidkalnini un 5 slidkalniņi pašiem mazākajiem. Izklaides un aktivitates mini klubos (no 6 menešiem līdz 17 gadiem): zīmēšana uz t-krekliem, kinoteātris, spēļu centrs (Playstation, Wii, Xbox), piedzīvojumu parks u.c. Zīdaiņiem – atsevišķa pludmale, kas aizsargāta no tiešajiem saules stariem. Viesnīca bez maksas dāvina ieejas biļetes un aizved uz akvaparku “Rixos Land of Legend”, Belekā.

«Ela Quality» (5*, UAI), Beleka

Pieczvaigžņu viesnīca Belekā ar apzaļumotu, sakoptu teritoriju.

Izmitināšana galvenajā ēkā vai villās. Viesnīca nodrošina vecākiem lielisku iespēju vērot, izmantojot mobilās ierīces vai televizoru numurā, bērnu nodarbības mini klubā..

Bērniem: 4 ūdens slidkalniņi (kā arī 5 pieaugušajiem), numurā peldmēteļi un čības, rotaļu lācītis “Ela”, atsevišķa reģistrācija mini klubā (1-17 gadi), amfiteātris, pusdienas, launags un vakariņas atsevišķā mini kluba restorānā, bārs pusaudžiem (13-17 g.v.): bezalkoholiskie dzērieni, biljards, DJ-kursi.

«Trendy Lara» (5 *, UAI), Antālija

2016. gadā atvērtā pieczvaigžņu viesnīca Antālijā ar plašu zaļo zonu.

 

No lidostas – tikai 25 minūtes. Viesnīca piedāvā ekskluzīvu izklaidi – nokļūšanu līdz pludmalei motorlaivā, kura nav jāgaida ilgāk par 5 minūtēm! Nakšņošana – ļoti plašos numuros (standarts – 36 kv.m, ģimenes numurs 50-55 kv.m).

Bērniem: 10 ūdens slidkalniņi, divi rotaļu laukumi, mini klubs (4-12 g.v.) un pusaudžu klubs (12-17 g.v.), kinoteātris, batuti, diskotēka.

Ceļojumu meklēšana

Izvēlieties vēlamo datumu un veiciet meklēšanu

Meklēt

Notiek ceļojumu piedāvājumu meklēšana...

Lūdzam uzgaidīt, kamēr tiek meklēti labākie ceļojumu piedāvājumi, tas var ieilgt līdz 15 sekundēm.